سبد خرید 0

بدنسازی با توپ پیلاتس برای عضلات بازو و مچ

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 25 بهمن 1395 در ساعت 16 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بدنسازی با توپ پیلاتس برای عضلات بازو و مچ

به وسیله توپ پیلاتس می توان بر روی قسمت های مختلف بدن تمرینات بدنسازی انجام داد و با به کار گیری عضلات گوناگون قدرت بدن و فرم عضلات را بهبود بخشید؛ با این توپ می توان به راحتی بر روی عضلات داخلی و خارجی ساعد و سه سر بازو متمرکز شد.در این جا یک سری حرکات با توپ پیلاتس را توضیح می دهیم که با تکرار و انجام آن ها می توانید بازو و مچ های دست خود را تقویت کرده و در قسمت بازوها عضله سازی کنید.

تمرین کرلینگ دو سر بازو توسط توپ پیلاتس:

برای انجام این حرکت مقابل توپ پیلاتس زانو بزنید و در حالی که با یکی از دستان خود دمبلی را نگه داشتید، آرنج همان دست را بر روی توپ پیلاتس بگذارید. دمبل را تا سطح شانه هایتان بالا آورده و پس از وقفه ای پایین بیاورید. پس از انجام کامل تمرین با یک دست حرکت را با دست دیگر تکرار نمایید. هنگام انجام این تمرین کمر باید ثابت و بدون حرکت باشد. این حرکت را با هر دست 10 الی 15 بار انجام بدهید.

کشش سه سر بازو به وسیله پیلاتس:

روی زمین دراز بکشید، ساعد دست های خود را روی توپ قرار بدهید؛ در این حالت کمر و پاها باید کاملاً صاف و کشیده باشند، با فشار وارد کردن به دست ها و بازوهای خود بدن را بالا بکشید؛ چند ثانیه در این حالت باقی بمانید و بعد به حالت قبل برگردید. با این تمرین بر روی عضلات سه سر بازو و پشت بازو متمرکز می شوید؛ آن را حدود 15 بار تکرار کنید.

تمرین کشش سه سر بازو توسط توپ پیلاتس:

برای این تمرین بایستید و توپ پیلاتس را بین ساعد و دیوار نگه دارید و با فشار وارد کردن به توپ سعی کنید دیوار را هل بدهید. با این حرکت بر روی عضلات سه سر بازو متمرکز می شوید. این تمرین را 10 بار تکرار کنید.

کشش سه سر بازو توسط توپ پیلاتس و وزنه:

بر روی یکی از کتف ها، به پهلو روی توپ دراز بکشید؛ باسن را از زمین جدا کرده و قسمت مچ پا روی زمین باشد. وزنه ها را به دست بگیرید؛ آرنج دست ها را نسبت به زمین عمود کنید؛ با صاف کردن دست ها به سمت بالا، دمبل ها را بالا ببرید و پس از وقفه ای کوتاه پایین بیاورید. در طی انجام این حرکت قسمت بالایی آرنج را بدون حرکت و صاف نگه دارید.

تمرین کرلینگ مچ دست با توپ پیلاتس:

مقابل توپ زانو بزنید و ساعد دست ها را روی آن قرار بدهید؛ در این زمان دستگیره های کش بدنسازی را بگیرید؛ کف دست ها به سمت بالا باشد؛ دستگیره ها را با چرخش مچ ها بکشید و پس از چند ثانیه به آن ها اجازه بازگشت بدهید. در زمان کشیدن کش، ساعدها بر روی توپ فشار وارد می کنند. این تمرین را نیز 10 بار تکرار کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()