سبد خرید 0

توپ لدراگوما Formula Fit Roll

10 / 10
از 1 کاربر

Ledragomma Formula Fit Roll

محصولات >> توپ پیلاتس >>
کد کالا : 605
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ لدراگوما Formula Fit Roll در توانبخشی و فیزیوتراپی یا پاتوبیولوژی برای اعضای تحتانی و ستون فقرات در هر گروه سنی می توانید استفاده نمایید؛ به وسیله این توپ لدراگوما می توانید ماهیچه های شکم خود را هم ورزش داده و کنترل نمایید و نظم خاصی به آن ببخشید و به زیبایی آن نیز کمک کنید.

توپ لدراگوما Formula Fit Roll وسیله ای کاملا انحصاری و متعلق به برند لدراگومای ایتالیا می باشد.اگر این وسیله طبق مقررات و دستورالعمل های داده شده بر روی بروشورهای داخل جعبه استفاده شود، هیچگونه ترکیدگی و مشکلاتی برای شما نخواهد داشت و بدون هیچگونه مشکلی می توانید از آن استفاده کنید.

پارگی این توپ تا اندازه 5 سانتی متر و یا سوراخ های ریز به وجود آمده برروی این توپ را می توان با FIT KIT که دارای طراحی خاص خود است، رفع نمود. از این توپ برای تکمیل کردن حرکات ورزشی نیز می توان استفاده کرد و هماهنگی، تعادل و سرعت را به راحتی تقویت کرده و حتی آنها را افزایش دهید. توپ لدراگوما Formula Fit Roll محصول کشور ایتالیا است و دارای ابعاد 17*78 سانتی متر می باشد . استفاده از این توپ، توان حسی و حرکتی و همچنین تعادلی در بدن را افزایش می دهد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
برند :
لدراگوما
آج :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()