سبد خرید 0

توپ پرشی لدراگوما Globetrotter red

10 / 10
از 1 کاربر

Ledragomma Globetrotter red

محصولات >> توپ پیلاتس >>
کد کالا : 655
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ پرشی لدراگوما Globetrotter red از مواد پلاستیکی مقاومت ومنعطف ساخته شده است که موفق به دریافت تاییدیه تحمل وزن تا 500 کیلوگرم شده است؛ از این توپ برای آمادگی جسمانی قبل از ورزش هایی مانند اسکی و اسکیت استفاده می شود. توپ پرشی لدراگوما در درمان ستون فقرات، کمر درد های مزمن، کودکان فلج مغزی و سکته های مغزی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین کودکان به وسیله این توپ پرشی مهارت های حسی و حرکتی خود را می توانند ارتقا ببخشند.

توپ پرشی لدراگومای قرمز رنگ دارای دفترچه راهنما است که به وسیله همین دفترچه راهنما می توان تمرینات مفیدی انجام داد و به سلامت بدن کمک کرد. توپ پرشی لدراگومای قرمز رنگ دارای گواهی عاری بودن فلزات سنگین و سرب جهت پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان می باشد و در این زمینه تاییدیه هایی از اروپا نیز دارد. تاییدیه های این توپ لدراگوما عبارتند از : CE93/42EEC،ISO9001، ISO13485 .

این توپ شبیه Pon pon توپ می باشد تنها با این فرق که دو دسته نرم دارد و به وسیله همین دسته ها می توان توپ را راحت تر کنترل کرد؛ از این توپ برای آمادگی جسمانی پیش از ورزش هایی مثل اسکیت و اسکی استفاده می شود. توپ پرشی لدراگوما Globetrotter red دارای قطر 45 سانتی متر می باشد و لاتکس استفاده شده در این توپ ایجاد حساسیت نمی کند و از نوع Latex Free می باشد؛ این توپ لدراگوما به رنگ قرمز ساخته شده است و مناسب برای انجام حرکات کششی و ارتجاعی می باشد.

مزایا

- توپ پرشی لدراگوما Globetrotter red

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
برند :
لدراگوما
سایز :
45 سانت
آج :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()