سبد خرید 0

توپ پیلاتس ریباک 65 سانت

10 / 10
از 1 کاربر

Reebok Gym Ball 65cm

محصولات >> توپ پیلاتس >>
کد کالا : 65
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ پیلاتس ریباک 65 سانت می تواند تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل کند، بدون آنکه موجب پارگی یا آسیبی گردد. از این توپ پیلاتس ها میتوان در انجام انواع تمرینات سخت استفاده کرده و به راحتی به هدف تقویت و آمادگی بدن دست پیدا کرد. توپ پیلاتس ریباک 65 سانت برای تقویت قدرت عضلانی شکم و بالا رفتن انعطاف پذیری بدن بسیار کمک کننده است. این وسیله ابزار ورزشی فوق العاده ای است که کاربران می توانند همراه وزنه تمرینات عالی را برای بالا تنه و نیم تنه برای تقویت و تناسب اندام بدن روی آن انجام بدهند.

توپ های پیلاتس می توانند عضلات ورزشکار را ملزم به حفظ تعادل کنند و جایگزین خوبی برای تخته وزنه های معمولی باشند؛ در کف این جیم بال ها پلاستیکی تعبیه شده است که از غلط زدن آن جلوگیری می کند و باعث افزایش پایداری در طول تمرینات سخت می شود. در هنگام خرید به انتخاب درست اندازه جیم بال توجه داشته باشید و جیم بالی را انتخاب کنید که وقتی روی آن می نشینید دو پای شما بر روی زمین قرار بگیرد و به راحتی بتوانید کف هر دو پا را روی زمین بگذارید و تعادل خود را حفظ کنید؛ یعنی به صورتی که زانوها کمی پایین تر از لگن خاصره با زاویه 90 درجه قرار بگیرند.

همان طور که گفته شد توپ پیلاتس ریباک 65 می تواند تا وزن 110 کیلوگرم را تحمل کند و برای آن مشکلی به وجود نیاید. توپ پیلاتس ریباک 65 پس از باد شدن کامل هنگامی که قابل استفاده می باشد، دارای قطری به اندازه 65 سانتی متر است. این توپ پیلاتس از پلاستیک فشرده با چگالی بالا برای محافظت در برابر فرسودگی و ساییدگی طراحی و ساخته شده است. این توپ پیلاتس از پلاستیک ضد انفجار ساخته شده که با آرامش خاطر می توانید از آن استفاده کنید و از پارگی یا انفجار هیچگونه ترسی نداشته باشید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
برند :
ریباک
سایز :
65 سانت
آج :
yes

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()