سبد خرید 0

توپ پیلاتس کیپ فیت 6563

10 / 10
از 1 کاربر

Keep Fit 6563 Pilates Ball

محصولات >> توپ پیلاتس >>
کد کالا : 6563
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

توپ پیلاتس کیپ فیت 6563 به راحتی میتواند شما را در انجام دادن حرکات کششی و تعادلی همراه با تقویت اندام ها یاری دهد و با استفاده از آن جریان گردش خون خود را به خوبی تنظیم و کنترل کنید. این توپ کاملا سبک بوده و وزنی ندارد؛ ورزشکار با استفاده این توپ پیلاتس میت واند باعث افزایش ثبات در مفاصل و تقویت حس عمقی مفاصل شود. استفاده از این توپ باعث شادابی و تحرک ورزشکار می شود و او به راحتی می تواند از این وسیله در هر مکانی که علاقمند باشد، استفاده کند.

این توپ پیلاتس دارای سایز 55 سانتی متر و ساخت کشور چین می باشد و  از پلاستیک ساخته شده است که البته در برابر حرارت، نور خورشید و وزن سنگین مقاوم بوده و کاربر با استفاده از آن میت واند میزان تعادل خود را افزایش داده و ورزش خوبی را به واسطه آن انجام دهد. ورزشکار با استفاده این توپ می تواند باعث افزایش ثبات در مفاصل و تقویت حس عمقی مفاصل شود. توپ پیلاتس کیپ فیت 6563 دارای سایز 55 سانتی متر و ساخت کشور چین می باشد و از پلاستیک ساخته شده است .

توپ پیلاتس کیپ فیت 6563 دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است که کاربر آن به راحتی می تواند در صورت پیش آمد مشکلی از این خدمات استفاده کند. از دیگر ویژگی های این توپ تقویت عضلات پاها، دست ها، پشت کمر و ستون مهره ها، سینه، شکم و گردن است که کاربر تنها با استفاده و بکارگیری این توپ ساده می تواند تقریبا اکثر نقاط بدن خود را نرمش دهد و باعث تقویت آنها شود. این توپ می تواند به بدن ورزشکار کمک کند تا بتواند به آسانی انعطاف و تعادل خود را حفظ کرده، آب کردن شکم بزرگ را پشت سر بگذارد و بتواند به عضلات خود بهبود ببخشد و از دردهای آینده پیشگیری کند.

این توپ البته در برابر حرارت، نور خورشید و وزن سنگین مقاوم بوده و کاربر با استفاده از آن می تواند میزان تعادل خود را افزایش داده و ورزش خوبی را به واسطه آن انجام؛ بدهد با استفاده و بکارگیری این توپ به راحتی می توانید حرکات کششی و تعادلی همراه با تقویت اندام ها را انجام بدهید و جریان گردش خون خود را به خوبی تنظیم کنید. این توپ وزن آنچنانی نداشته و بسیار سبک است و به راحتی میتوان آن را حمل و از آن استفاده کرد.

استفاده از این توپ باعث شادابی و تحرک ورزشکار می شود و او به راحتی می تواند از این وسیله در هر مکانی که علاقمند باشد، استفاده کند. افرادی که از انجام دادن ورزش به دنبال کاهش وزن هستند، حتما استفاده از توپ برای آنها گزینه مناسبی خواهد بود؛ زیرا هر نوع ورزشی که باعث تقویت ماهیچه ها شود، سبب کاهش چربی نیز می شود و به کاهش وزن کمک خواهد کرد. ا

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات کلی
برند :
کیپ فیت
سایز :
55 سانت
آج :
yes
نوع آج :
خاردار

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()